Навигация

Сауалнамалар

Как Вы оцениваете работу маслихата?

Отлично
Жақсы
Удовлетворительно
Не жайлы айтып тұрғаныңызды түсінбедім


Нәтижелер
Басқа сауалнамалар

Берілген дауыстың жалпы саны: 31

Баннеры

Негізгі » Избирательные комиссии » Перечень комиссий

Перечень комиссий

Текелі қалалық мәслихатының «Текелі қаласының аумақтық және учаскелік сайлау комиссияларының мүшелерін сайлау туралы» 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 33-206   шешіміне

1 қосымша

 

 

Текелі қаласының аумақтық сайлау комиссиясы

Абылай хан көшесі 34/28

 

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан сайланған

1

Джылкыбаев Нурлан

Джавидович

«Нұр Отан» партиясы ҚБ Алматы облысының Текелі қалалық филиалынан

2

Жұманқұлов Тәкен Түзелбекұлы

«БЕРЕН» мүгедектер қоғамдық бірлестігінен

3

Қалысбаева Айгүл

Ермухановна

«Қазақстанның «Ақ жол» Демократиялық партиясы» ҚБ Алматы облыстық филиалынан

4

Қапалова Гүлфия Орманғалиқызы

«Ардагерлер ұйымы» РҚБ Текелі қалалық филиалынан

5

Ким Олеся Юрьевна

«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» ҚБ Алматы облыстық филиалынан

6

Сенченко Татьяна

Васильевна

«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы ҚБ Алматы облыстық филиалынан

7

Агапов Рамиль Харрасович

«Бірлік» Саяси партиясы ҚБ Алматы облыстық филиалынан

 

Текелі қалалық мәслихатының «Текелі қаласының аумақтық және учаскелік сайлау комиссияларының мүшелерін сайлау туралы» 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 33-206  шешіміне

2 қосымша

 

 

Учаскелік сайлау комиссиялары

 

№ 1023 учаскелік сайлау комиссиясы

 О. Кошевой көшесі № 6, «№ 2 орта мектеп МДШО» КММ

 

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан сайланған

1

Абдурзакова Зура Эловна

«Бірлік» Саяси партиясы ҚБ Алматы облыстық филиалынан

2

Валеев Фидрат Фанихович

«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы ҚБ Алматы облыстық филиалынан

3

Горшенина Екатерина Юрьевна

«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» ҚБ Алматы облыстық филиалынан

4

Маликов Айдын Тоқтамұратұлы

«Нұр Отан» партиясы ҚБ Алматы облысының Текелі қалалық филиалынан

5

Тұрсынғалиев Асан Ақжолтайұлы

«Қазақстанның «Ақ жол» Демократиялық партиясы» ҚБ Алматы облыстық филиалынан

 

№ 1024 учаскелік сайлау комиссиясы

Д. Қонаев көшесі № 378, «Алатау Мрамор» ЖШС әкімшілік ғимараты

 

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан сайланған

1

Гузовская Марина Николаевна

«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» ҚБ Алматы облыстық филиалынан

2

Дәуренбаев Марат Өмірбекұлы

«Қазақстанның «Ақ жол» Демократиялық партиясы» ҚБ Алматы облыстық филиалынан

3

Қызылбаев Ғалым Төлегенұлы

«Нұр Отан» партиясы ҚБ Алматы облысының Текелі қалалық филиалынан

4

Мұқашева Бақытгүл Әдімбекқызы

«Бірлік» Саяси партиясы ҚБ Алматы облыстық филиалынан

5

Просветова Насима Галимхановна

«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы ҚБ Алматы облыстық филиалынан

 

 

№ 1025 учаскелік сайлау комиссиясы

Қ. Сәтпаев көшесі № 50, «№ 1 орта мектеп МДШО» КММ

 

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан сайланған

1

Ақанбаева Пейзатхан Жақсыбайқызы

«Нұр Отан» партиясы ҚБ Алматы облысының Текелі қалалық филиалынан

2

Ақылбекова Ботагөз Нұржауқызы

«Бірлік» Саяси партиясы ҚБ Алматы облыстық филиалынан

3

Бақадыровна Жанна Жеңісбайқызы

«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы ҚБ Алматы облыстық филиалынан

4

Елемесова Айжан Жанұзаққызы

«Қазақстанның «Ақ жол» Демократиялық партиясы» ҚБ Алматы облыстық филиалынан

5

Қапалова Гүлдана Өміртайқызы

«БЕРЕН» мүгедектер қоғамдық бірлестігінен

6

Көпелдесова Фарида Нұржауқызы

«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» ҚБ Алматы облыстық филиалынан

7

Нүсіпбек Анар Дүйсенбекқызы

«Ардагерлер ұйымы» РҚБ Текелі қалалық филиалынан

 

№ 1026 учаскелік сайлау комиссиясы

Д. Қонаев көшесі № 198, «Каскад» ЖШС әкімшілік ғимараты

 

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан сайланған

1

Ащанов Әлібек Талғатұлы

«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы ҚБ Алматы облыстық филиалынан

2

Даданбекова Асем Нұрбосынқызы

«Бірлік» Саяси партиясы ҚБ Алматы облыстық филиалынан

3

Есболатов Болат Бүркітбайұлы

«Нұр Отан» партиясы ҚБ Алматы облысының Текелі қалалық филиалынан

4

Карипова Күлиза Смағұлқызы

«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» ҚБ Алматы облыстық филиалынан

5

Сатығұлов Қанат Рахманұлы

«БЕРЕН» мүгедектер қоғамдық бірлестігінен

 

№ 1027 учаскелік сайлау комиссиясы

Жеңіс  көшесі № 6, «Текелі қаласының № 2 балабақшасы» МКҚК

 

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан сайланған

1

Бекбутанова Гүлмира Абықалыққызы

«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» ҚБ Алматы облыстық филиалынан

2

Дүйсебековна Зейнеп Бөгембайқызы

«Қазақстанның «Ақ жол» Демократиялық партиясы» ҚБ Алматы облыстық филиалынан

3

Қабдулова Лайла Жанатайқызы

«Ардагерлер ұйымы» РҚБ Текелі қалалық филиалынан

4

Күнкеева Гаухар Асқарбекқызы

«Бірлік» Саяси партиясы ҚБ Алматы облыстық филиалынан

5

Тарыбаева Әсел Бақбергенқызы

«Нұр Отан» партиясы ҚБ Алматы облысының Текелі қалалық филиалынан

 

№ 1028 учаскелік сайлау комиссиясы

Жеңіс  көшесі № 10, «№ 8 орта мектеп МДШО» КММ

 

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан сайланған

1

Беделбаева Гүлжан Керімжанқызы

«Ардагерлер ұйымы» РҚБ Текелі қалалық филиалынан

2

Жұбаныш Ерлік Барлықұлы

«Алматы облыстық орыс орталығы» ҚБ Текелі қалалық филиалынан

3

Жұмағалиева Әсел Бейбітқызы

«БЕРЕН» мүгедектер қоғамдық бірлестігінен

4

Кәкенова Индира Нүсіпжанқызы

«Бірлік» Саяси партиясы ҚБ Алматы облыстық филиалынан

5

Кихтева Марина Васильевна

«Нұр Отан» партиясы ҚБ Алматы облысының Текелі қалалық филиалынан

6

Қуандықова Ләйлә Мұхатайқызы

«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» ҚБ Алматы облыстық филиалынан

7

Рахымжанов Әсет Балтабекұлы

«Ақ ниет» ҚБ Текелі қалалық мүгедектер қоғамынан

8

Русинова Татьяна Витальевна

«Қазақстанның «Ақ жол» Демократиялық партиясы» ҚБ Алматы облыстық филиалынан

9

Шаяхметова Зоя Ивановна

«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы ҚБ Алматы облыстық филиалынан

 

№ 1029 учаскелік сайлау комиссиясы

Тәуелсіздік көшесі № 23, «№ 5 орта мектеп» КММ

 

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан сайланған

1

Иманбердиева Жазира Кәкімқызы

«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы ҚБ Алматы облыстық филиалынан

2

Елеусізова Роза Серікқызы

«Қазақстанның «Ақ жол» Демократиялық партиясы» ҚБ Алматы облыстық филиалынан

3

Қапалов Жасұлан Орманғалиұлы

«Нұр Отан» партиясы ҚБ Алматы облысының Текелі қалалық филиалынан

4

Қойшыбаев Әсет Қуанышұлы

«БЕРЕН» мүгедектер қоғамдық бірлестігінен

5

Қабдырахым Әйгерім Сағатбекқызы

«Ардагерлер ұйымы» РҚБ Текелі қалалық филиалынан

6

Назарбекова Аина Мүбаракқызы

«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» ҚБ Алматы облыстық филиалынан

7

Нигмутулина Индира Кұрманалиқызы

«Бірлік» Саяси партиясы ҚБ Алматы облыстық филиалынан

 

№ 1030 учаскелік сайлау комиссиясы

Тәуелсіздік көшесі № 11, Текелі қаласы әкімінің қалалық Мәдениет үйі

 

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан сайланған

1

Әнуар Айнұр

«Бірлік» Саяси партиясы ҚБ Алматы облыстық филиалынан

2

Бегімтаева Үміт Аянқызы

«БЕРЕН» мүгедектер қоғамдық бірлестігінен

3

Беделбаева Данна Асқарқызы

«Қазақстанның «Ақ жол» Демократиялық партиясы» ҚБ Алматы облыстық филиалынан

4

Бектасова Альмира Аманжолқызы

«Ақ ниет» ҚБ Текелі қалалық мүгедектер қоғамынан

5

Даниэль Роза

«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы ҚБ Алматы облыстық филиалынан

6

Егізбаева Мөлдір Мұхтарқызы

«Ардагерлер ұйымы» РҚБ Текелі қалалық филиалынан

7

Ахметжанов Асхат Нұрланұлы

«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» ҚБ Алматы облыстық филиалынан

8

Тұғылбаев Бауыржан Ертайұлы

«Нұр Отан» партиясы ҚБ Алматы облысының Текелі қалалық филиалынан

9

Ұлтарақов Әділет Батырбекұлы

«Алматы облыстық орыс орталығы» ҚБ Текелі қалалық филиалынан

 

№ 1031 учаскелік сайлау комиссиясы

М. Әуэзов  көшесі № 1, «№ 3 орта мектеп МДШО» КММ

 

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан сайланған

1

Ақшолақова Гүлмира Танабайқызы

«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» ҚБ Алматы облыстық филиалынан

2

Базарбаева Руфина Кәрімқызы

«Ақ ниет» ҚБ Текелі қалалық мүгедектер қоғамынан

3

Байсұлтанова Лаура Ертайқызы

«Нұр Отан» партиясы ҚБ Алматы облысының Текелі қалалық филиалынан

4

Гутяр Любовь Викторовна

«Бірлік» Саяси партиясы ҚБ Алматы облыстық филиалынан

5

Зимина Анна Васильевна

«Ардагерлер ұйымы» РҚБ Текелі қалалық филиалынан

6

Кузнецова Валентина Егоровна

«Алматы облыстық орыс орталығы» ҚБ Текелі қалалық филиалынан

7

Мусаев Тимур Русланович

«Қазақстанның «Ақ жол» Демократиялық партиясы» ҚБ Алматы облыстық филиалынан

8

Сарсембаев Медет Бауыржанұлы

«БЕРЕН» мүгедектер қоғамдық бірлестігінен

9

Тоқтарбаева Айнаш Дуканқызы

«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы ҚБ Алматы облыстық филиалынан

 

№ 1032 учаскелік сайлау комиссиясы

Достық  көшесі № 31, «№ 6 орта мектеп МДШО» КММ

 

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан сайланған

1

Дорохина Ирина Владимировна

«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» ҚБ Алматы облыстық филиалынан

2

Матвеева Светлана Петровна

«Бірлік» Саяси партиясы ҚБ Алматы облыстық филиалынан

3

Матлашова Галина Васильевна

«Қазақстанның «Ақ жол» Демократиялық партиясы» ҚБ Алматы облыстық филиалынан

4

Махаев Сергей Петрович

«Нұр Отан» партиясы ҚБ Алматы облысының Текелі қалалық филиалынан

5

Төлегенова Зәуреш Әсенқызы

«Ардагерлер ұйымы» РҚБ Текелі қалалық филиалынан

6

Төлекова Ахтөре Кәзімқызы

«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы ҚБ Алматы облыстық филиалынан

7

Өтегенов Жақсылық Сұлтамұратұлы

«БЕРЕН» мүгедектер қоғамдық бірлестігінен

 

№ 1033 учаскелік сайлау комиссиясы

Д. Қонаев көшесі № 81, «Текелі Газсервис» ЖШС әкімшілік ғимараты

 

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан сайланған

1

Байзақова Найля Шамғонқызы

«Қазақстанның «Ақ жол» Демократиялық партиясы» ҚБ Алматы облыстық филиалынан

2

Бексұлтанова Әйгерім Дәулеткелдіқызы

«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы ҚБ Алматы облыстық филиалынан

3

Белдебеков Рүстем Болатұлы

«БЕРЕН» мүгедектер қоғамдық бірлестігінен

4

Жамабаева Жұмағыз Тәкенқызы

«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» ҚБ Алматы облыстық филиалынан

5

Курманова Ирина Шамильевна

«Нұр Отан» партиясы ҚБ Алматы облысының Текелі қалалық филиалынан

6

Сулейманова Диляра Мирхайдаровна

«Алматы облыстық орыс орталығы» ҚБ Текелі қалалық филиалынан

7

Шакаманова Күлдариға Төлепбергенқызы

«Бірлік» Саяси партиясы ҚБ Алматы облыстық филиалынан

 

№ 1034 учаскелік сайлау комиссиясы

К. Тимирязев көшесі № 132, «Текелі су құбыры» ЖШС әкімшілік ғимараты

 

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан сайланған

1

Жұмаділова Жазира Мейірбекқызы

«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы ҚБ Алматы облыстық филиалынан

2

Қамзанов Асхат Амангелдіұлы

«БЕРЕН» мүгедектер қоғамдық бірлестігінен

3

Мұсаев Мақсат Рахманұлы

«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» ҚБ Алматы облыстық филиалынан

4

Писмаркин Владимир Витальевич

«Бірлік» Саяси партиясы ҚБ Алматы облыстық филиалынан

5

Сәлиев Бақыт Мауылұлы

«Нұр Отан» партиясы ҚБ Алматы облысының Текелі қалалық филиалынан

6

Тасыбекова Қарлығаш Болтайқызы

«Ақ ниет» ҚБ Текелі қалалық мүгедектер қоғамынан

7

Тұрдиева Дариға Бөгембайқызы

«Қазақстанның «Ақ жол» Демократиялық партиясы» ҚБ Алматы облыстық филиалынан

 

№ 1035 учаскелік сайлау комиссиясы

Ә. Қастеев көшесі № 8, «№ 4 орта мектеп МДШО» КММ

 

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан сайланған

1

Әбиева Анар Мергенбайқызы

«БЕРЕН» мүгедектер қоғамдық бірлестігінен

2

Бақанбаева Гүлбану Үмітбекқызы

«Қазақстанның «Ақ жол» Демократиялық партиясы» ҚБ Алматы облыстық филиалынан

3

Банецкая Наталья Николаевна

«Нұр Отан» партиясы ҚБ Алматы облысының Текелі қалалық филиалынан

4

Елеусізов Берік Қайырбекұлы

«Ақ ниет» ҚБ Текелі қалалық мүгедектер қоғамынан

5

Махаева Юлия Владимировна

«Алматы облыстық орыс орталығы» ҚБ Текелі қалалық филиалынан

6

Мұқашева Балжан Шаймардатқызы

«Ардагерлер ұйымы» РҚБ Текелі қалалық филиалынан

7

Нүсіпова Айсауле Бейсенбайқызы

«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы ҚБ Алматы облыстық филиалынан

8

Төлепбергенова Айзат Қабылжанқызы

«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» ҚБ Алматы облыстық филиалынан

9

Шойбеков Бақытбек

«Бірлік» Саяси партиясы ҚБ Алматы облыстық филиалынан

 

№ 1036 учаскелік сайлау комиссиясы

Тәуелсіздік көшесі № 25, ШЖҚ «Текелі қалалық ауруханасы» МКК

 

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан сайланған

1

Бекбаулова Нұргүл Қаленқызы

«Қазақстанның «Ақ жол» Демократиялық партиясы» ҚБ Алматы облыстық филиалынан

2

Берникова Ольга Ивановна

«Бірлік» Саяси партиясы ҚБ Алматы облыстық филиалынан

3

Зюбина Любовь Борисовна

«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» ҚБ Алматы облыстық филиалынан

4

Руденко Марина Николаевна

«Нұр Отан» партиясы ҚБ Алматы облысының Текелі қалалық филиалынан

5

Сәтпаева Гүлшат Төлегенқызы

«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы ҚБ Алматы облыстық филиалынан

 

№ 1037 учаскелік сайлау комиссиясы

Стадион көшесі № 41, «Шапағат» Текелі арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы КММ

 

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан сайланған

1

Әбдіқұлова Анар Рахманбекқызы

«Бірлік» Саяси партиясы ҚБ Алматы облыстық филиалынан

2

Маджитова Ильмира Расимовна

«Нұр Отан» партиясы ҚБ Алматы облысының Текелі қалалық филиалынан

3

Сәрсебеков Сырым Қанатұлы

«Қазақстанның «Ақ жол» Демократиялық партиясы» ҚБ Алматы облыстық филиалынан

4

Тұтқұшпаева Дана Қалижанқызы

«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы ҚБ Алматы облыстық филиалынан

5

Хажиева Балжан Ыбрайқызы

«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» ҚБ Алматы облыстық филиалынан

 

№ 1038 учаскелік сайлау комиссиясы

№ 2091 ә/б «Текелі» шекара бекеті

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан сайланған

1

Ақышев Сабыржан Батырханұлы

«Нұр Отан» партиясы ҚБ Алматы облысының Текелі қалалық филиалынан

2

Апейізова Айгүл Нәсілжанқызы

«Қазақстанның «Ақ жол» Демократиялық партиясы» ҚБ Алматы облыстық филиалынан

3

Бакирова Насиха Мухаметовна

«Бірлік» Саяси партиясы ҚБ Алматы облыстық филиалынан

4

Қожамқұл Жәнібек Жақсылықбекұлы

«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» ҚБ Алматы облыстық филиалынан

5

Ысқақов Олег Қанабекұлы

«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы ҚБ Алматы облыстық филиалынан

 

№ 1039 учаскелік сайлау комиссиясы

Рудничный ауылы, Бейбітшілік көшесі № 58, «№ 7 орта мектеп МДШО» КММ

 

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан сайланған

1

Ағали Есен Серікұлы

«Қазақстанның «Ақ жол» Демократиялық партиясы» ҚБ Алматы облыстық филиалынан

2

Давыденко Татьяна Ильинична

«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы ҚБ Алматы облыстық филиалынан

3

Даутбаев Рушат Талғатұлы

«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» ҚБ Алматы облыстық филиалынан

4

Дворовикова Валентина Александровна

«Нұр Отан» партиясы ҚБ Алматы облысының Текелі қалалық филиалынан

5

Намазбаев Темірхан Серікбайұлы

«Бірлік» Саяси партиясы ҚБ Алматы облыстық филиалынан

 

№ 1040 учаскелік сайлау комиссиясы

Рудничный ауылы, № 2091 ә/б «Рудничный» шекаралық комендатурасы

 

Аты, жөні, тегі

Қай партиядан сайланған

1

Көкбаев Данияр Манарханұлы

«Нұр Отан» партиясы ҚБ Алматы облысының Текелі қалалық филиалынан

2

Қасымбеков Абзал Ғадылұлы

«Қазақстанның коммунистік халық партиясы» ҚБ Алматы облыстық филиалынан

3

Алтынбеков Мақсат Жұмабекұлы

«Қазақстанның «Ақ жол» Демократиялық партиясы» ҚБ Алматы облыстық филиалынан

4

Кирякова Ольга Юрьевна

«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы ҚБ Алматы облыстық филиалынан

5

Гарбуз Алия Мухаметгабитовна

«Бірлік» Саяси партиясы ҚБ Алматы облыстық филиалынан