Навигация

Сауалнамалар

Как Вы оцениваете работу маслихата?

Отлично
Жақсы
Удовлетворительно
Не жайлы айтып тұрғаныңызды түсінбедім


Нәтижелер
Басқа сауалнамалар

Берілген дауыстың жалпы саны: 31

Баннеры

Негізгі » Избирательные комиссии » Комиссия құрамы

Комиссия құрамы

«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының Конституциялық    Заңының   10-бабы   4-тармағына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты Текелі қаласының аумақтық және учаскелік сайлау комиссияларының құрамын жариялайды.

 

Қалалық аумақтық сайлау комиссиясы

Орталығы: Текелі қаласы, Абылай хан көшесі  № 34/28, тел. 44673.

Комиссия төрағасы - Джылкыбаев Нурлан Джавидович

Комиссия төрағасының орынбасары - Жұманқұлов Тәкен Түзелбекұлы

Комиссия хатшысы - Ким Олеся Юрьевна

Комиссия мүшелері - Агапов Рамиль Харрасович, Қапалова Гүлфия Орманғалиқызы, Қалысбаева Айгүл Ермұханқызы, Сенченко Татьяна Васильевна.

 

№ 1023 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Текелі қаласы, О. Кошевой көшесі № 6, «№ 2 орта мектеп МДШО» КММ, тел. 52040.

Комиссия төрағасы - Маликов Айдын Тоқтамұратұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Тұрсынғалиев Асан Ақжолтайұлы

Комиссия хатшысы - Горшенина Екатерина Юрьевна

Комиссия мүшелері - Абдурзакова Зура Эловна, Валеев Фидрат Фанихович.

 

№ 1024 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Текелі қаласы, Д. Қонаев көшесі № 378, «Алатау Мрамор» ЖШС әкімшілік ғимараты, тел. 50023.

Комиссия төрағасы - Қызылбаев Ғалым Төлегенұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Дәуренбаев Марат Өмірбекұлы

Комиссия хатшысы - Мұқашева Бақытгүл Әдімбекқызы

Комиссия мүшелері - Гузовская Марина Николаевна, Просветова Насима Галимхановна.

 

№ 1025 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Текелі қаласы, Қ. Сәтпаев көшесі № 50, «№ 1 орта мектеп МДШО» КММ, тел. 41325.

Комиссия төрағасы - Ақанбаева Пейзатхан Жақсыбайқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Көпелдесова Фарида Нұржауқызы

Комиссия хатшысы - Қапалова Гүлдана Өміртайқызы

Комиссия мүшелері - Ақылбекова Ботагөз Нұржауқызы, Бақадыровна Жанна Жеңісбайқызы, Елемесова Айжан Жанұзаққызы, Нүсіпбек Анар Дүйсенбекқызы.

 

№ 1026 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Текелі қаласы, Д. Қонаев көшесі № 198, «Каскад» ЖШС әкімшілік ғимараты, тел. 50024.

Комиссия төрағасы - Есболатов Болат Бүркітбайұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Сатығұлов Қанат Рахманұлы

Комиссия хатшысы - Даданбекова Асем Нұрбосынқызы

Комиссия мүшелері - Ащанов Әлібек Талғатұлы, Карипова Күлиза Смағұлқызы.

 

№ 1027 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Текелі қаласы, Жеңіс көшесі № 6, «Текелі қаласының № 2 балабақшасы» МКҚК, тел. 42027.

Комиссия төрағасы - Тарыбаева Әсел Бақбергенқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Қабдулова Лайла Жанатайқызы

Комиссия хатшысы - Күнкеева Гаухар Асқарбекқызы

Комиссия мүшелері - Бекбутанова Гүлмира Абықалыққызы, Дүйсебековна Зейнеп Бөгембайқызы.

 

№ 1028 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Текелі қаласы, Жеңіс көшесі № 10, «№ 8 орта мектеп МДШО» КММ, тел. 42593.

Комиссия төрағасы - Кихтева Марина Васильевна

Комиссия төрағасының орынбасары - Русинова Татьяна Витальевна

Комиссия хатшысы - Кәкенова Индира Нүсіпжанқызы

Комиссия мүшелері - Беделбаева Гүлжан Керімжанқызы, Жұбаныш Ерлік Барлықұлы, Жұмағалиева Әсел Бейбітқызы, Қуандықова Ләйлә Мұхатайқызы, Рахымжанов Әсет Балтабекұлы, Шаяхметова Зоя Ивановна.

 

№ 1029 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Текелі қаласы, Тәуелсіздік көшесі № 23, «№ 5 орта мектеп» КММ, тел. 42660.

Комиссия төрағасы - Қапалов Жасұлан Орманғалиұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Назарбекова Аина Мүбаракқызы

Комиссия хатшысы - Нигмутулина Индира Кұрманалиқызы

Комиссия мүшелері - Иманбердиева Жазира Кәкімқызы, Елеусізова Роза Серікқызы, Қойшыбаев Әсет Қуанышұлы, Қабдырахым Әйгерім Сағатбекқызы.

 

№ 1030 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Текелі қаласы, Тәуелсіздік көшесі № 11, Текелі қаласы әкімінің қалалық Мәдениет үйі, тел. 44684.

Комиссия төрағасы - Тұғылбаев Бауыржан Ертайұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Бектасова Альмира Аманжолқызы

Комиссия хатшысы - Даниэль Роза

Комиссия мүшелері - Ахметжанов Асхат Нұрланұлы, Әнуар Айнұр, Бегімтаева Үміт Аянқызы, Беделбаева Данна Асқарқызы, Егізбаева Мөлдір Мұхтарқызы, Ұлтарақов Әділет Батырбекұлы.

 

№ 1031 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Текелі қаласы, М. Әуэзов  көшесі № 1, «№ 3 орта мектеп МДШО» КММ, тел. 42029.

Комиссия төрағасы - Байсұлтанова Лаура Ертайқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Кузнецова Валентина Егоровна

Комиссия хатшысы - Ақшолақова Гүлмира Танабайқызы

Комиссия мүшелері - Базарбаева Руфина Кәрімқызы, Гутяр Любовь Викторовна, Зимина Анна Васильевна, Мусаев Тимур Русланович, Сарсембаев Медет Бауыржанұлы, Тоқтарбаева Айнаш Дуканқызы.

 

№ 1032 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Текелі қаласы, Достық  көшесі № 31, «№ 6 орта мектеп МДШО» КММ, тел. 45174.

Комиссия төрағасы - Махаев Сергей Петрович

Комиссия төрағасының орынбасары - Төлегенова Зәуреш Әсенқызы

Комиссия хатшысы - Дорохина Ирина Владимировна

Комиссия мүшелері - Матвеева Светлана Петровна, Матлашова Галина Васильевна, Төлекова Ахтөре Кәзімқызы, Өтегенов Жақсылық Сұлтамұратұлы.

 

№ 1033 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Текелі қаласы, Д. Қонаев көшесі № 81, «Текелі Газсервис» ЖШС әкімшілік ғимараты, тел. 46245.

Комиссия төрағасы - Курманова Ирина Шамильевна

Комиссия төрағасының орынбасары - Белдебеков Рүстем Болатұлы

Комиссия хатшысы - Жамабаева Жұмағыз Тәкенқызы

Комиссия мүшелері - Байзақова Найля Шамғонқызы, Бексұлтанова Әйгерім Дәулеткелдіқызы, Сулейманова Диляра Мирхайдаровна, Шакаманова Күлдариға Төлепбергенқызы.

 

№ 1034 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Текелі қаласы, К. Тимирязев көшесі № 132, «Текелі су құбыры» ЖШС әкімшілік ғимараты, тел. 46561.

Комиссия төрағасы - Сәлиев Бақыт Мауылұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Мұсаев Мақсат Рахманұлы

Комиссия хатшысы - Тұрдиева Дариға Бөгембайқызы

Комиссия мүшелері - Жұмаділова Жазира Мейірбекқызы, Қамзанов Асхат Амангелдіұлы, Писмаркин Владимир Витальевич, Тасыбекова Қарлығаш Болтайқызы.

 

№ 1035 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Текелі қаласы, Ә. Қастеев көшесі № 8, «№ 4 орта мектеп МДШО» КММ, тел. 45525.

Комиссия төрағасы - Банецкая Наталья Николаевна

Комиссия төрағасының орынбасары - Шойбеков Бақытбек

Комиссия хатшысы - Әбиева Анар Мергенбайқызы

Комиссия мүшелері - Бақанбаева Гүлбану Үмітбекқызы, Елеусізов Берік Қайырбекұлы, Махаева Юлия Владимировна, Мұқашева Балжан Шаймардатқызы, Нүсіпова Айсауле Бейсенбайқызы, Төлепбергенова Айзат Қабылжанқызы.

 

№ 1036 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Текелі қаласы, Тәуелсіздік көшесі № 25, ШЖҚ «Текелі қалалық ауруханасы» МКК, тел. 42210.

Комиссия төрағасы - Руденко Марина Николаевна

Комиссия төрағасының орынбасары - Зюбина Любовь Борисовна

Комиссия хатшысы - Сәтпаева Гүлшат Төлегенқызы

Комиссия мүшелері - Бекбаулова Нұргүл Қаленқызы, Берникова Ольга Ивановна.

 

№ 1037 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Текелі қаласы, Стадион көшесі № 41, «Шапағат» Текелі арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы КММ, тел. 41483.

Комиссия төрағасы - Маджитова Ильмира Расимовна

Комиссия төрағасының орынбасары - Хажиева Балжан Ыбрайқызы

Комиссия хатшысы - Тұтқұшпаева Дана Қалижанқызы

Комиссия мүшелері - Әбдіқұлова Анар Рахманбекқызы, Сәрсебеков Сырым Қанатұлы.

 

№ 1038 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Текелі қаласы, № 2091 ә/б «Текелі» шекара бекеті, тел. 42195.

Комиссия төрағасы - Ақышев Сабыржан Батырханұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Қожамқұл Жәнібек Жақсылықбекұлы

Комиссия хатшысы - Апейізова Айгүл Нәсілжанқызы

Комиссия мүшелері - Бакирова Насиха Мухаметовна, Ысқақов Олег Қанабекұлы.

 

№ 1039 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Текелі қаласы, Рудничный ауылы, Бейбітшілік көшесі № 58, «№ 7 орта мектеп МДШО» КММ, тел. 47463.

Комиссия төрағасы - Дворовикова Валентина Александровна

Комиссия төрағасының орынбасары - Даутбаев Рушат Талғатұлы Комиссия хатшысы - Ағали Есен Серікұлы

Комиссия мүшелері - Давыденко Татьяна Ильинична, Намазбаев Темірхан Серікбайұлы.

 

№ 1040 учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы: Текелі қаласы, Рудничный ауылы, № 2091 ә/б «Рудничный» шекаралық комендатурасы, тел. 48365.

Комиссия төрағасы - Көкбаев Данияр Манарханұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Қасымбеков Абзал Ғадылұлы

Комиссия хатшысы - Алтынбеков Мақсат Жұмабекұлы

Комиссия мүшелері - Кирякова Ольга Юрьевна, Гарбуз Алия Мухаметгабитовна.